Start

POCZĄTEK OBOZU: 30.07 o godz. 15:00 w Gdyni. Wyjazd autobusu z Kutna 29-go w piątek ok. 14:00 (wraz z chętnymi na transport / można w Kutnie zanocować w razie czego od czwartku).  W razie czego u nas nabędziesz czerwonego klasyka. MIEJSCE: początek skweru Kościuszki. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy mieć zapisany nr 691 355773.
Śpimy w fajnym hostelu w samym centrum Gdyni a wiadomo mi, że w dalszym ciągu nie wszyscy wybierający się na obóz nadesłali zgłoszenie, podczas gdy ja jestem dopytywany o ilość osób. Liczba już jest niezła więc tym bardziej nie należy zwlekać. Chyba że ostatni przyjadą od razu na wartę w autobusie.
Jerzy Przeradowski
.
.

Obóz 1 – 30.07-14.08.2022: Pomorze
Obóz 2 -15-28.08.2028 Śląsk, Warszawa

Serdecznie zapraszam chętnych do udziału w obozach 2022! Dwa obozy po dwa tygodnie, który każdego dnia dotrze do kolejnej miejscowości i wykorzysta cały potencjał naszej misji.

.

Trasa obozu jest tożsama z reklamową strona obozu, czyli EWANGELIZACYJNIE.PL

Wyposażenie: własny materac i śpiwór (proszę nie liczyć na przypadkowe materace), deszczów nigdy nie przewidujemy, ale jakaś pałatka nie zaszkodzi), przyzwoity strój nocy obowiązuje także panów, dziewczyny regulaminowy, nie zapomnijcie o ciepłym wdzianku na wieczory i dwie pary obuwia. Więcej  >>

.

Do zobaczenia!
Jerzy Przeradowski