Start

POCZĄTEK OBOZU: czwartek 1.08 o godz. 18:00 w Warszawie nastąpi oficjalny wstęp programu. Natomiast nasza służba rozpocznie się około południa, ponieważ od tego czasu będziemy już znajdować się na Placu Zamkowym w Warszawie. Wyjazd autobusu z Kutna 31-go lipca w środę ok. 14:00 (wraz z chętnymi na transport / można w Kutnie zanocować w razie czego od wtorku).  W razie czego u nas nabędziesz t-shirta – czerwonego klasyka. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy mieć zapisany nr 691 355773. Śpimy w lokalu jednej ze społeczności w Warszawie.
Jerzy Przeradowski
.
.

Obóz 1 _ 1-14.08.2024 Warszawa, lubuskie, zachodniopomorskie
Obóz 2 _ 14-28.08.2024 pomorskie, warmińsko-mazurskie

Serdecznie zapraszam chętnych do udziału w obozach 2024! Dwa obozy po ponad dwa tygodnie, który każdego dnia dotrze do kolejnej miejscowości i wykorzysta cały potencjał naszej misji.

.

Trasa obozu jest tożsama z reklamową strona obozu, czyli EWANGELIZACYJNIE.PL

Wyposażenie: własny materac i śpiwór (proszę nie liczyć na dostępne przypadkowe materace i karimaty!!!), deszczów nigdy nie przewidujemy, ale jakaś pałatka nie zaszkodzi), przyzwoity strój nocy obowiązuje także panów, dziewczyny regulaminowy, nie zapomnijcie o ciepłym wdzianku na wieczory i dwie pary obuwia. Więcej  >>
.Do zobaczenia!
Jerzy Przeradowski


 

Ogólnie rzecz biorąc, niezła frajda!
-->