Start

POCZĄTEK OBOZU: piątek 4.08 o godz. 18:00 w Gdyni nastąpi oficjalny wstęp programu. Natomiast nasza służba rozpocznie się około południa, ponieważ od tego czasu będziemy już znajdować się na Skwerze Kościuszki (początek, od strony centrum, przy pomniku). Wyjazd autobusu z Kutna 3-go w czwartek ok. 14:00 (wraz z chętnymi na transport / można w Kutnie zanocować w razie czego od środy).  W razie czego u nas nabędziesz t-shirta – czerwonego klasyka. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy mieć zapisany nr 691 355773. Śpimy w lokalu jednej ze społeczności w Gdyni.
Jerzy Przeradowski
.
.

Obóz 1 – 4-19.08.2023 Pomorze
Obóz 2 – 20.08 – 3.09.2023 Pomorze, Śląsk, Warszawa

Serdecznie zapraszam chętnych do udziału w obozach 2023! Dwa obozy po ponad dwa tygodnie, który każdego dnia dotrze do kolejnej miejscowości i wykorzysta cały potencjał naszej misji.

.

Trasa obozu jest tożsama z reklamową strona obozu, czyli EWANGELIZACYJNIE.PL

Wyposażenie: własny materac i śpiwór (proszę nie liczyć na dostępne przypadkowe materace i karimaty!!!), deszczów nigdy nie przewidujemy, ale jakaś pałatka nie zaszkodzi), przyzwoity strój nocy obowiązuje także panów, dziewczyny regulaminowy, nie zapomnijcie o ciepłym wdzianku na wieczory i dwie pary obuwia. Więcej  >>
.Do zobaczenia!
Jerzy Przeradowski


 

-->