Start

cz. I – 28.07-11.08.2018   Zarezerwuj czas na najważniejszy przedział misyjnych działań!

Pierwszy tydzień na Pomorzu, kilka fajnych i dobrze odwiedzanych turystycznie miejsc. Baza będzie w Koszalinie. Drugi tydzień w Szczecinie!

28-go wyjeżdżamy naszym autobusem z Kutna o godz. 10.00. Można się zabrać z nami i w razie potrzeby przyjechać do Kutna dzień wcześniej. Tego dnia dojeżdżamy i chcemy sie przygotować organizacyjnie i duchowo.

Baza noclegowa od soboty 28.07 do niedzieli 5.08:  Zespół Szkół Nr 8 im. T. Kościuszki, ul. Morska 108, 75-235 Koszalin.

Link dojścia z PKP do szkoły >>

Baza noclegowa od niedzieli 5.08 do niedzieli 12.08: Kościół na Skale przy ul. Kadłubka 18b (dla gps najpewniejszy adres to Asnyka 9 – sąsiadującego bloku)

 

Trasa obozu jest tożsama z reklamową strona obozu, czyli EWANGELIZACYJNIE.PL

 

 

cz. II – 11-25.08.2018 

Pierwszy tydzień zaczniemy już od niedzieli 12-go ewangelizacją w Chojnicach. Będziemy stacjonować do soboty 18.08 Człuchowie w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Średniej 4a do 18-go i ten dzień spędzimy w drodze do Wrocławia, by tam spędzić drugi tydzień. Najważniejsze że będzie wspaniale! Adres drugiego tygodnia to (Liceum Ogólnokształcącym nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego z siedzibą przy ul. Kruczej 49, 53-410 Wrocław)

 


 

cz. III – 26.08-2.09.2018 Warszawa camp

Będzie to nasz misyjny aneks przeznaczony do obsługi Tygodnia Jezusa. Ci którzy byli w zeszłym roku w W-wie na czymś takim wiedzą, że nie tylko było nas sporo, tyle co na obozie, to jeszcze mieliśmy równie dobry czas. Trochę inaczej niż na typowym obozie, bo bez marszów i codziennego rozkładania sceny, bez naszego zespołu, wyżywienie we własnym zakresie, cena minimalna. Stacjonować będziemy na Kłopotowskiego 11. Ale bez obozu nie zrobilibyśmy Tygodnia Jezusa w W-wie. Nasza armia jest wielkim cennym darem. Przy tym oczywiście będziemy tu mieli nieco świetnego czasu na różne własne atrakcje. Jednakże tym razem zapowiada się bardziej pracowicie, ponieważ nie będziemy obsługiwać sceny, tylko wspierać namiot w parku oraz prowadzić typowe uliczne akcje z małym namiotem i nagłośnieniem. Będzie inaczej i pracowicie!

 

 

 

 

 

Warszawa camp 20-27.08.2017

Miejsce zjazdu: Plac Wileński (przy zejściu do stacji metra na Pradze – przy Galerii Wileńskiej), nocleg w lokalu:

 

Będzie to jak wyżej nasz misyjny aneks przeznaczony do obsługi Tygodnia Jezusa w Warszawie. Przyjedziemy prosto z Wrocławia rozgrzani i zintegrowani do dalszego dzieła. Właściwie dla wielu może to być trzeci dwutygodniowy obóz w tym roku

– Wyposażenie: własny materac i śpiwór (proszę nie liczyć na przypadkowe materace), deszczów nigdy nie przewidujemy, ale jakaś pałatka nie zaszkodzi), przyzwoity strój nocy obowiązuje także panów, dziewczyny regulaminowy, nie zapomnijcie o ciepłym wdzianku na wieczory i dwie pary obuwia

– Koszt: 100 zł + cegiełka na TJ 100, wyżywienie we własnym zakresie, możliwe dobrowolne zrzutki na wspólne kolacje i śniadania, na rzut beretem są tam Złote Tarasy z ogromna galerią wszelkich jadłodajni).

 

Do zobaczenia!
Jerzy Przeradowski