Start

Obóz podstawowy 27.07 – 11.08.2019: Ustka – Szczecin

Zarezerwuj czas na najważniejszy przedział misyjnych działań!

Serdecznie zapraszam chętnich do udziału w obozach 2019! W tym roku będziemy mieli jeden obóz w wersji podstawowej, który każdego dnia dotrze do kolejnej miejscowości i wykorzysta cały potencjacł naszej misji. W tym roku za cek bierzemy nadmorski pas od Ustki do Szczecina (najprawdopodobniej, kwestie organizacyjne w toku).

26-go lipca wyjeżdżamy naszym autobusem z Kutna o godz. 10.00. Można się zabrać z nami i w razie potrzeby przyjechać do Kutna dzień wcześniej. Tego dnia dojeżdżamy i chcemy sie przygotować organizacyjnie i duchowo.

Baza noclegowa od piątku 26.07 w okolicach Ustki. Adres podamy później. Będzie kilka kolejnych punktów noclegu.

Trasa obozu jest tożsama z reklamową strona obozu, czyli EWANGELIZACYJNIE.PL (trasa 2019 w budowie)

Camp pomocniczy Tygodnia Jezusa Katowice – Warszawa 19.08 – 1.09.2019

Pierwszy tydzień zaczniemy już od niedzieli 12-go ewangelizacją w Chojnicach. Będziemy stacjonować do soboty 18.08 Człuchowie w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Średniej 4a do 18-go i ten dzień spędzimy w drodze do Wrocławia, by tam spędzić drugi tydzień. Najważniejsze że będzie wspaniale! Adres drugiego tygodnia to (Liceum Ogólnokształcącym nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego z siedzibą przy ul. Kruczej 49, 53-410 Wrocław)

– Wyposażenie: własny materac i śpiwór (proszę nie liczyć na przypadkowe materace), deszczów nigdy nie przewidujemy, ale jakaś pałatka nie zaszkodzi), przyzwoity strój nocy obowiązuje także panów, dziewczyny regulaminowy, nie zapomnijcie o ciepłym wdzianku na wieczory i dwie pary obuwia

Do zobaczenia!
Jerzy Przeradowski